Cennik

Naszych pakietów

Standard Squad

Przeznaczona jest dla osób dbających o sylwetkę lub w trakcie procesu redukcji masy ciała.

 

W jej skład wchodzi 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków przyrządzonych z najwyższej jakości produktów. Dbamy o różnorodność oraz wykorzystujemy produkty sezonowe. Dieta standard uwzględnia w swoich posiłkach chude mięsa, ryby oraz nabiał będące źródłem pełnowartościowego białka. Wykorzystujemy produkty o niskim indeksie glikemicznym oraz zdrowe tłuszcze niezbędne dla naszego organizmu. Duża ilość warzyw i owoców wpływa na zachęcający wygląd posiłków.

Vege Squad / Vege + Fish

Przeznaczona jest dla osób wykluczających w swoim codziennym życiu mięso.

 

Odpowiednią zawartość białka w diecie uzyskujemy stosując m.in. nabiał, jaja oraz rośliny strączkowe. W diecie występują pełnoziarniste produkty zbożowe oraz zdrowe tłuszcze. W diecie wegetariańskiej stosujemy potrawy zarówno tradycyjne jak i będące elementami kuchni nowoczesnej oraz międzynarodowej. 5 dobrze zbilansowanych posiłków pozwala dostarczyć odpowiednią ilość energii dla utrzymania lub redukcji masy ciała w zależności od potrzeb.

Sport Squad

Skierowana jest do osób mających zwiększoną aktywność fizyczną.

 

Podwyższona ilość białka wpływa na poprawę wydolności treningowej oraz redukcję masy ciała lub budowanie masy mięśniowej w zależności od potrzeb. Odpowiednia podaż makroskładników wpłynie również na przyspieszenie regenrecji powysiłkowej. Pełnoziarniste produkty zbożowe oraz chude mięsa, ryby i nabiał są źródłami energii tak potrzebnej sportowcom. Dieta ta charakteryzuje się różnorodnością potraw oraz składników. Korzystamy z produktów sezonowych o najwyższej jakości. Kucharze dbają o to, aby menu stworzone przez dietetyka było zarówno zdrowe jak i smaczne.

Przerwa w dostawach

Życzymy Państwu pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa!

Trzymaj się zdrowo!
Zespół Food Squad Diety

dietetyk-dieta-warszawa

Chcesz zapytać o dietę dla siebie?

Zapytaj już teraz, kontaktując się z naszym zespołem!